Media Group został Pracodawcą DIMAQ

Dom mediowy Media Group uzyskał status DIMAQ Pracodawca przyznawany przez IAB Polska.
Jesteśmy bardzo dumni z naszych ekspertów, którzy przystąpili do programu certyfikacji kompetencji e-marketingowych. Bez ich zaangażowania i chęci ciągłego rozwoju nie moglibyśmy się dzisiaj pochwalić statusem Dimaq Pracodawca, który razem z Premier Google Partner potwierdza wysokie kwalifikacje naszego zespołu w zakresie digital marketingu.
Wiedza i pasja do marketingu internetowego pozwala nam realizować skuteczne i kompleksowe kampanie online dla naszych klientów oraz efektywną ich optymalizację.
Więcej informacji na temat naszej oferty znajdziesz pod tym adresem.

Czym jest DIMAQ?
DIMAQ (Digital Marketing Qualification) to ceniony w branży program certyfikacji kompetencji e marketingowych. Posiadacze certyfikatu DIMAQ muszą udowodnić kompleksową wiedzę z 12 obszarów marketingu cyfrowego, takich jak strategia, display, social media, programmatic, ale też e-commerce czy prawo w internecie. Certyfikat jest przyznawany przez organizację IAB Polska na 2 lata i wymaga recertyfikacji poprzez regularne poszerzania swojej wiedzy o dynamicznie rozwijającej się komunikacji cyfrowej.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI