Reklama w social media

Reklama w social media to dla Ciebie zupełnie odległy temat, ale chcesz wprowadzić ją w swojej firmie? Marzysz, aby działania promocyjne, które prowadzisz docierały dokładnie do tych osób, które będą zainteresowane Twoją ofertą? A może zachodzisz w głowę jak to się dzieje, że Twoje wyszukiwania z Google śledzą Cię podczas codziennego przeglądania różnych portali? Nasza firma pomoże Ci zgłębić meandry marketingu w social media, rozwieje wszelkie wątpliwości i poprowadzi kampanie, które przyniosą Ci zyski jak nigdy dotąd. Zainteresowany? Sprawdź, co mamy Ci do zaoferowania.

Facebook Ads to reklamy, z którymi styczność ma każdy posiadający aktywne konto na tym portalu. Jak łatwo sobie wyobrazić jest to ogromna, różnorodna grupa, do której dotrzeć mogą reklamy. Jednak bez obaw! Główną zaletą tego rodzaju promocji jest fakt, że mimo zasięgu, każda reklama dociera do sprecyzowanej grupy klientów, którą Ty sam wybierasz. Zajmujesz się renowacją samochodów i chcesz, aby reklamę zobaczyli miłośnicy starych aut? Żaden problem! Masz szkołę snowboardu i szukasz klientów zainteresowanych sportami zimowymi? Ich także odnajdziesz dzięki Facebook Ads! A może chcesz sprzedać ebook o biznesie? Reklama zostanie stargetowana na właścicieli małych firm! Dobrze skonstruowana kampania Facebook Ads może nie tylko doprowadzić do wzrostu sprzedaży, ale także sprawić, że Twoja marka stanie się rozpoznawalna dokładnie w tej branży, na której Ci zależy. Facebook oferuje mnóstwo możliwości promocyjnych. Oprócz dobierania konkretnych grup, do których trafia informacja, system pozwala także na przekaz w różnorodnej formie. Wideo, grafika, animacja – wszystko dozwolone! Najważniejsze, aby dystrybuować przekazy w ciekawej, chwytliwej, a zarazem konkretnej formie. My to potrafimy, dlatego warto powierzyć nam to zadanie!

Instagram Ads to inny sposób na reklamę w social mediach, która do złudzenia przypomina to, jak wygląda kampania Facebook Ads. Co ciekawe, jej prowadzenie odbywa się z poziomu menadżera stosowanego również w reklamach na Facebooku. Warto jednak wiedzieć, że mimo podobieństw Instagram Ads mają swoją specyfikę i to do niej należy dopasowywać odpowiedni przekaz. Zdjęcia i filmy to jedno, ale opis? Tutaj już trzeba się głęboko zastanowić! Właśnie dlatego warto przekazać te działania profesjonalistom, którzy stworzą treści i dobiorą do nich odpowiednie hashtagi, które są niezwykle ważne w przypadku marketingu poprzez Instagram Ads.

Kolejna możliwość to Twitter Ads, który różni się od przedstawionych powyżej opcji. Każdy może przeprowadzić działania promocyjne, ale nie każdy zrobi to dobrze. Twitter ma swoją specyfikę. Ludzie szukają tam konkretnych, krótkich informacji i czytelnych przekazów, a co za tym idzie tak też powinny być konstruowane kampanie reklamowe. Twitter Ads mogą być równie skuteczne, jak inne reklamy, ale warto wiedzieć, że nie w każdej branży się sprawdzą. Właśnie dlatego przed rozpoczęciem promocji należy zrobić wnikliwą analizę rynku, a później skonstruować przekaz marketingowy w taki sposób, aby był on atrakcyjny dla wymagających użytkowników Twittera. Nie masz pojęcia jak to zrobić? Zostaw to nam, a z pewnością zobaczysz rewelacyjne efekty!

Inną ważną metodą promocyjną jest oczywiście LinkedIn Ads. Platforma ta zrzesza ludzi, którzy chcą przede wszystkim merytoryki. Nieciekawe reklamy i proste rozwiązania nie znajdą tam miejsca. Jest to jeden z droższych sposobów na promocję marki, ale sprawdza się w przypadku produktów i usług, które mają wymagające grono odbiorców. Prowadząc działania na LinkedIn, trzeba dokładnie znać specyfikę portalu. W tym celu warto skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy doskonale wiedzą, jak i kiedy wdrożyć LinkedIn Ads, aby rzeczywiście przynosiły zyski i satysfakcjonujące Ciebie efekty. Powierzenie tych działań osobom niezorientowanym w temacie może skutkować stratą pieniędzy, a tego z pewnością chcesz uniknąć.

Marketing w social media jest zagadnieniem specyficznym i trudnym, promowanie postów, set up, optymalizacja kampanii i kont reklamowych wymaga wiele czasu i wiedzy. Jednak odpowiednio poprowadzony może sprawić, że sprzedaż Twojej firmy i rozpoznawalność marki wzrośnie kilkukrotnie. Już jedna kampania Facebook Ads potrafi wprowadzić diametralną różnicę w zarobkach. Warto jednak pamiętać, że tylko dobrze skonstruowane reklamy w social mediach mają tak dużą moc. Dlatego skontaktuj się z nami, jeśli chcesz, aby promocją Twojej firmy w Internecie zajęli się prawdziwi profesjonaliści!

 

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI