Rekrutacja Facebook Planner Buyer

Jesteśmy największym, niezależnym domem mediowym na polskim rynku reklamy. W naszych działaniach kierujemy się przede wszystkim skutecznością działań. Nie boimy się odważnych pomysłów, ale zawsze potrafimy je analitycznie uargumentować.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:  Facebook Planner/Buyer

 

Poruszasz się w świecie Facebooka jak ryba w wodzie? Szukamy właśnie Ciebie!

Do Twoich zadań będzie należało planowanie, implementacja i optymalizacja kampanii online oraz raportowanie wyników. Nie ominie Cię uczestnictwo w tworzeniu ofert dla klientów oraz prezentacji.

Czeka Cię pełna wyzwań zawodowa przygoda i praca z fajnymi ludźmi, którzy lubią to co robią zawodowo i mają wiele pasji, które realizują po pracy.

Czego potrzebujesz, aby do nas dołączyć?

 

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w planowaniu i zakupie kampanii w Facebook Ads

 

  • Znajomości Facebook Ads i Analytics

 

  • Znajomości  angielskiego zarówno w mowie, jak i w piśmie

 

  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz pracy z liczbami, umiejętności szukania nowych rozwiązań

 

  • Znajomości w praktyce wskaźników mediowych i rozumienie zależności między nimi (CPM, CPC, zasięg)

 

  • Sprawnego poruszania się w świecie różnorodnych formatów reklamowych Facebooka

 

  • Umiejętności zaplanowania i realizacji kampanii w oparciu o założone KPI

 

 

Co zyskasz, co oferujemy, dlaczego warto?

Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin, w stabilnie rozwijającej się firmie. Obecnie pracujemy w systemie hybrydowym (online oraz dyżury w biurze). Jak świat upora się z pandemią chcemy pracować w większym wymiarze z biura. Do siedziby firmy dojedziesz bez problemu z każdego miejsca w Warszawie – siedziba firmy to ścisłe centrum. Twoje wynagrodzenie uzależnione będzie od doświadczenia i kompetencji, jakie posiadasz. Gwarantujemy fajną atmosferę pracy, prywatną opiekę medyczną i brak dress codu – można przychodzić w dresie, chyba że jest spotkanie z klientem 😉

Czekamy na Twoje CV: rekrutacja@mediagroup.com.pl

 

Klauzula informacyjna RODO

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Media Group Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie przy ul. Żurawiej 6/12 adres e-mail: rekrutacja@mediagroup.com.pl. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji / przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail rekrutacja@mediagroup.com.pl.  Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI